Úvod

Jmenuji se Jana a v listopadu 2006 jsem rozšířila řady děvčat, která propadla kouzlu panenek Barbie, Tonner a dalších a tvorbě na ně.

Nikdy by mě nenapadlo, že se v pokročilejším věku opět vrátím k panenkám (i když jiného druhu, než jaké byly za mého dětství a mládí) a šití, pletení, háčkování a další tvoření na ně se stane opět jednou z mých hlavních zálib.

Toho „osudného“ :-) listopadu jsem objevila zajímavé a inspirativní stránky Eriky (které patří velký dík za obstarání především panenek Tonner, ale i některých dalších a za podnět k vytvoření těchto stránek, jejichž tvůrcem a správcem je můj mladší syn, kterému tímto také děkuji).

Stále objevuji další zajímavé stránky a jsem moc ráda, že je tolik děvčat a žen, které se této krásné zálibě věnují.

Toto vše rozhodlo pořídit si aspoň „jednu“ novodobou panenku Barbie (svou první a jedinou jsem dostala jako dárek asi před 18 lety). Tou první novodobou se stala plážová Christie z roku 2006, ale u té jedné pochopitelně nezůstalo a následovala Summer ze stejné série a do konce roku jsem si pořídila ještě My Scene Chelsea a Westley. Do jara 2007 přibyly další asi tři Barbie a v té době jsem si už začala přát Tonnerku a přemýšlet, jak bych ji mohla získat. Po dlouhém váhání jsem oslovila Eriku… A v červnu jsem se stala šťastnou majitelkou své vysněné Ashleigh. Na podzim přicestovala AM Sweet Romantic Basic a začátkem letošního roku Pollyanna, protože bych ráda nějakou změnu – pokusit se tvořit oblečky i pro malé slečny.

Velkou sbírku neplánuji, není místo ani zbytečné korunky :-(

Doufám, že Vás tyto stránky alespoň trochu zaujmou, případně i inspirují.

Děkuji za návštěvu.

Jana


© 2008—2019 majadolls